Späť

Založenie s.r.o. – Bottom

Ako to funguje?

1

Objednávka

V prvom kroku stačí odoslať objednávku založenia vašej novej firmy. Platbu je možné uskutočniť jednoducho kreditnou kartou. V cene je už zahrnutá služba založenia aj súdny poplatok za registráciu firmy vo výške 150€.

2

Doplňujúce informácie

Po prijatí objednávky si s vami doplníme potrebné základné informácie ako sú: názov firmy, sídlo, činnosti firmy a jej štatutári. Správnosť celého procesu a dokumentov zastreší náš právnik.

3

Podpis dokumentov

Obratom vám zašleme zakladateľskú listinu a ďalšie dokumenty, nevyhnutné pre založenie vašej novej firmy. Jediným úkonom ktorý štát ešte vždy vyžaduje, je overenie vášho podpisu u notára. To je všetko. Následne stačí dokumenty zaslať ako sken alebo fotku elektronicky. Zvyšná práca s úradmi je na nás.

Registrácia a začatie podnikania

Náš právnik podá žiadosť o registráciu vašej novej s.r.o. ihneď po obdržaní dokumentov. Samotná registrácia spoločnosti je zvyčajne vybavená do 14 dní. Ihneď ako všetko prebehne v poriadku, budeme vás informovať telefonicky alebo emailom a ste pripravení podnikať.

Opýtajte sa nás:

0944 328 038

Ako si uplatním 100€ bonus na webstránku?

Stačí prejsť na stránku ClickFactory.sk a vybrať si službu EasyWeb. Do správy pridajte číslo Vašej objednávky Založenia s.r.o. ktoré Vám príde emailom. 100€ Vám bude odčítaných z výslednej sumy objednávky webu.

Aké sú voľné živnosti (predmety podnikania)?

Voľné živnosti sú spravidla tie, pri ktorých netreba preukázať odbornú spôsobilosť ako to je pri viazaných alebo remeselných. Zoznam voľných živností nájdete tu. V rámci našej služby Založenie s.r.o. si môžete zvoliť neobmedzený počet voľných živností bez ďalších poplatkov.

Môžem očakávať ďalšie poplatky?

Nie. Poplatok súdu za založenie s.r.o. vo výške 150€ je započítaný v cene.

Minimálnym poplatkom nad rámec uvedenej ceny je overenie podpisu u notára pri zakladateľskej listine ktorú pre Vás vypracujeme.

Pokiaľ však máte aktivovaný občiansky preukaz s elektronickým podpisom, poplatky za overenie podpisov odpadajú.